Lapas

Par mani

Mans fotoattēls
Adīšana, tamborēšana, fotogrāfēšana un ceļošana-tie ir mani vaļasprieki, kurus ļoti bieži apvienoju.

ceturtdiena, 2020. gada 29. oktobris

Glaunā jaka noadīta!

 Tāds starptautisks projekts sanācis-nopirku dziju Mink Yarn no Aliexpress uz atlaidēm, bet diemžēl pietrūka (fuksiju krāsā), nācās pievienot tumšzilo no kāmja krājumiem- alpaka spole (sen iegādāta), kopā ar Angora 2 no dzijas.lv.

Aprakstu nopirku no Anglijā dzīvojošās latvietes Žanetes (ar nosaukumu Glaunā jaka), pieteicos arī kopadīšanas grupā. Tā ka tas viss man bija pirmo reizi-izadīju ķīniešu dziju, adīju kopadīšanas grupā un adīju pēc apraksta ar angļu saīsinājumiem un video pamācībām.

Tā sacīt-nekad nav par vēlu apgūt ko jaunu!

Jaku sāk adīt no skausta daļas (apkakle) un tālāk turpina pilnīgi bez vīlēm, tikai atliek rokas uz palīgadatām un pabeidz vēlāk (vai arī stāvu pabeidz vēlāk-kā man sanāca, lai pietiktu dzijas).

Tomēr secinu, ka man pašai patīk izdomāt savus modeļus un diez vai tik ātri atkal mēģināšu ko adīt dzelžaini pēc apraksta. Arī šai jakai palielināju kabatas par 10 valdziņiem uz katru pusi, lai varētu tur arī ko vairāk ielikt, nekā tikai piecus pirkstus. Tāpat arī divkrāsainums bija jaunievedums-to man ieteica mans interjera dizainers. Liekas, ka sanācis ir labi, kopumā dizains pat mazliet iegūst-liekas, ka tā ir cita jaka, lai gan apraksts ir tas pats.

Paldies visiem līdzjutējiem par atbalstu!

1 komentārs: